Přidejte se do klubu podnikavých žen

Mám zájem o členství

Přidejte se k nám! Zlepšete svůj byznys a staňte se členkou Klubu podnikavých žen

Jste sama sobě sekretářkou, obchodnicí i markeťačkou? Chcete vědět, jak vše co nejlépe sladit a posunout svůj byznys? Přidejte se k nám, sdílejte své zkušenosti a učte se od těch nejlepších!  Je přitom úplně jedno, jestli podnikáte jako švadlenka, účetní nebo majitelka jazykové agentury.

Milé podnikatelky, pravidelně se na nás obracíte s dotazy a prosbami, jak začít s podnikáním nebo rozjet stávající byznys, jak podnikání financovat nebo jak si poradit se sladěním práce a rodiny. Proto jsme pro vás ve spolupráci s Moudrým podnikáním žen a AMSP ČR připravili členství pro Podnikavé ženy na míru, které vás i vaše podnikání posune dál! Členství je určeno pro všechny ženy, které chtějí ve svém byznysu udělat další krok.

Členství jsme připravili ve čtyřech variantách (BASIC, SILVER, GOLD a MASTERMIND) a obsahovat bude workshopy ve třech městech (Praha, Brno a Ostrava), poradenství, zpětnou vazbu, sdílení zkušeností a skutečně efektivní propagaci vašeho byznysu.

BASIC

• Přístup do online studovny „Jak na podnikání“ Moudrého podnikání žen
    • Přes 50 vzdělávacích hodin z oblasti marketingu, práva, business plánu a dalších
SILVER

• Redakční článek nebo rozhovor online
      • 30% slevu na vstupné na pět inspirosnídaní či čtyři podnikatelské večery
GOLD

• Redakční článek nebo rozhovor online
      • 30% slevu na vstupné na pět inspirosnídaní či čtyři podnikatelské večery
      • Testování vašeho produktu komunitou ŽENY s.r.o.
MASTERMIND

měsíčně
      • Dlouhodobá podpora v průběhu roku formou podpůrné skupiny podnikatelek, kterou vede zkušená facilitátorka
      • Budete se učit ze zkušeností ostatních členů skupiny a získáte nové pohledy na svou situaci, poradní tým a nová přátelství
      • Získáte prostor pro reflektování svých postojů a přístupů a také podporu pro rozhodování a hledání nových přístupů
      • Vystoupíte ze své komfortní zóny, rozšíříte své možnosti a naučíte se řešit různé situace
Přihláška k členství

Objednávám roční členství v Klubu podnikavých žen:

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

© 2019 Klub podnikavých žen. Všechna práva vyhrazena, created by Emglare Technologies s.r.o.